מדיניות שמירה על פרטיות

הנהלת האתר מכבדת את פרטיות המשתמשים באתר.  באתר מופעלים מנגנוני בקרה אוטומטיים ואנושיים, המפקחים על שילוב תכנים בלתי הולמים, והמספקים להורי הילדים ידיעה, שילדיהם נחשפים לעולם תוכן מוגן ובטוח.  הגלישה באתר נעשית בכפוף לכל הנהלים המקובלים בנושא אבטחת פרטיות ילדים, בהתאם לתקנים המחמירים ביותר המקובלים, ובכלל תקן  האמריקאי  בכפוף לכל הנהלים המקובלים בנושא אבטחת פרטיות ילדים, בהתאם לתקנים המחמירים ביותר המקובלים, ובכלל זה תקן COPPA האמריקאי (Children online privacy protection act) ושמה דגש רב על נושא הבטיחות באתר, ועושה כל שביכולתה כדי לחשוף את הגולשים הצעירים לעולם תוכן נקי, נטול אלימות ושפה לא נאותה

ההרשמה לאתר כרוכה בהזנת כתובת דואר אלקטרוני, המדווח כדואר אלקטרוני בבעלות ההורים, כאשר הצהרה זו היא באחריות המשתמש בלבד. אנו ממליצים ומזמינים את ההורים לקרוא את המידע בטרם השימוש באתר, להכיר את הפעילויות באתר, ללוות את הילדים בגלישתם ולהנחות אותם.

בעת השימוש באתר נאסף מידע על המשתמש. זהו המידע הנמסר ביודעין  בעת ההרשמה לאתר   ואינו מזהה את המשתמש באופן אישי. כמו כן  מידע סטטיסטי מצטבר. לדוגמה, מעקב אחרי זמן גלישה, סוג הדפדפן בו נעשה שימוש, כתובת ה – IP ונתונים מסוימים על סביבת הגלישה. המידע האמור נשמר אצלנו במערכת למטרות של שיפור ביצועים וניהול המערכת.

 עוגיות -  COOKIES

האתר משתמש ב"עוגיות" לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע. טכנולוגית ה–  "עוגיות" סטנדרטית וקיימת ברוב אתרי האינטרנט המרכזיים. מרבית הדפדפנים כוללים אפשרות להימנע מקבלת  "עוגיות" . חשוב לדעת, כי בכדי לנצל את יישומי האתר, מומלץ שלא לבטל את ה-  "עוגיות"  של האתר. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, בדוק בקובץ העזרה של הדפדפן שבו אתה משתמש

החברה תנקוט בכל הצעדים הסבירים לאבטחת המידע הנמסר על ידי המשתמש, עם זאת הנהלת האתר  אינה יכולה לאבטח את מערכות המידע והתקשורת אבטחה מושלמת מפני חדירות בלתי מורשות ושימוש אסור של צדדים שלישיים. לפיכך החברה לא תשא בכל אחריות, ישירה או עקיפה, במקרים של גילוי ושימוש במידע הנמסר על ידי המשתמש הנובע, במישרין או בעקיפין, מחדירות בלתי מורשות של אחרים או כתוצאה ממעשים ו/או מחדלים אשר אינן בשליטתה.

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981, כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו.

בנוסף, אם המידע שבמאגרי האתר  משמש לצורך פניה אישית אליך, אתה זכאי על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א- 1981 לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליך יימחק ממאגר המידע.


בכל מקרה בו יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה בעמוד זה

אתר אגוצי' הוא אתר משחקים וירטואלי לילדים. יש גם קולנוע שבו מציגים סרטים לילדים קטעי וידאו מצחיקים. בקולנוע גם מוצגים סדרות טלוויזיה לילדים, תוכניות טלוויזיה לילדים. בעולם אגוצי גם יש מגרש משחקים שבו יש המון משחקי פלאש לילדים. מטרת המשחק היא לגדל בובת צעצוע או חיית מחמד ולדאוג לצרכיה. בובת הצעצוע צריכה לאכול אוכל כמו פיצה או המבורגר. אפשר לתת לבובת הצעצוע לאכול גם גלידה וממתקים. אפשר לקחת את בובת הצעצוע לקולנוע ושם ביחד אתם יכולים לצפות בסרטי ילדים וגם בסדרות טלוויזיה לילדים. אתם גם יכולים לקחת את בובת הצעצוע ,שהיא כמו צעצוע של ילדים , למגרש המשחקים ושם לשחק במשחקי פלאש לילדים. את בובת הצעצוע גם אפשר לקחת לחנות הצעצועים שנמצאת בקניון ושם אפשר לקנות לה צעצועים יפים כמו בובות , פאזלים או משחקי לוח. אפשר לקחת את בובת הצעצוע גם לספריה. בספריה בובת הצעצוע יכולה לקרוא בדיחות מצחיקות. במשחק יש גם גן חיות שבו יש חיות מחמד אפשר לטייל ולקנות צעצועים וגם אפשר לשחק במשחקים של ילדים. גם בבית של בובת הצעצוע יש משחקי פלאש בשלט שליד הבית. אתם יכולים להלביש את בובת הצעצוע בבגדים כמו בכל משחק הלבשה לבנות. בחדר הכושר שליד הבית אפשר לתת לבובת הצעצוע לשחק במשחקי הפלאש שנמצאים בחוץ וגם להתאמן. יש שם גם טלוויזיה שבה אפשר לראות סדרות טלוויזיה לילדים וכמובן גם סרטים לילדים. בעולם אגוצי יש גם גן חיות, בגן החיות ניתן לעבוד כאשר העבודה היא לשחק במשחקים של ילדים. כאשר גומרים לשחק לוחצים על כפתור המשכורת וכך הכסף שהרווחתם במשחק עובר לבנק. המשחקים הכי פופ לאריים לילדים במפעל הם משחקים שמרכיבים פאזלים גם משחקי הלבשת בובות הצעצוע נחשבים כמשחקים פופולאריים. בעולם וירטואלי אגוצי יש גם אולם מופעים שבו אפשר לשמוע שירים. אתם יכולים לשמוע שירים שאתם בוחרים מיוטיוב ולסדר או השירים בפליי ליסט. אם בובת הצעצוע חןלה אתם צריכים לקחת אותה לרופא ושם כמו בכל משחק מהסוג הזה הרופא בודק את הבובה ונותן לה תרופה. באזור המועדונים בעולם וירטואלי שלנו אתם יכולים לההתחרות עם קבוצות אחרות. כל חודש יש תחרויות קבוצתיות וגם יש תחרויות אישיות שבהן אתם יכולים להרוויח כסף וירטואלי. לסיכום עולם אגוצי הוא העולם הוירטואלי הכי כיף שיש באינטרנט הרבה משחקי פלאש והלבשת בובות לבנות.