מדיניות שמירה על פרטיות עולם הסקרים

פאנל הסקרים לילדים "סמול טוק" (Small Talk) (להלן:הפאנל), נמצא בבעלות משותפת של מכון שריד - שרותי מחקר והדרכה בע"מ SbWeb שרותי תוכנה מפעילת אתר אגוצ'י (להלן: החברות).

מכון שריד - שרותי מחקר והדרכה בע"מ, טלפון: 04-8413030, http://www.sarid-ins.co.il

 החברות ממליצות שתהליך הרישום לפאנל הסקרים יתבצע ע"י ההורה של הילד המשתתף באתר ו/או  ע"י האפוטרופוס של הילד ו/או בסיועם, החברות ממליצות להורים להתעניין מעת לעת בסקרים המוצגים בפאנל הסקרים ולקרוא את התשובות שילדיהם ענו.

 החברות מייחסות לנושא הגנת הפרטיות של המשתתפים בפאנל הסקרים חשיבות רבה מאד. לפיכך בפאנל מופעלים סטנדרטים מחמירים של "הגנה על הפרטיות", בהתאם לסטנדרטים המחמירים המקובלים בעולם, ובכלל זה תקן COPPA האמריקאי - Children's privacy protection act.

ההרשמה לפאנל מבוצעת אוטומטית בעת הרשמה לעולם אגוצ'י, אך אינה מחייבת מילוי סקרים בשום צורה. ההרשמה כרוכה בהזנת כתובת דואר אלקטרוני של המתשמש ו/או דואר אלקטרוני בבעלות ההורים ו/או אפוטרופוס.

בעת ביצוע הסקרים אנו איננו אוספים מידע מזהה, למעט שם משתמש וכתובת ה-IP (לצורכי מניעת זיופים). מידע נוסף שנאסף הינו מידע סטטיסטי בלבד (כגון: מגדר, גיל, וכדומה). לא נאסף מידע אחר שיכול לזהות את המשתתפים בפאנל הסקרים באופן חד-ערכי.

 בפרט, המידע שנאסף בפאנל אינו מזהה את המתשמש בשמו, כתובתו המדויקת, או כל פרט אחר שעלול לזהות אותו באופן אישי. בפאנל הסקרים נאסף מידע שכולל את התשובות הישירות לשאלות עליהן ענה המשתתף. מידע זה עובר עיבוד וניתוח נתונים סטטיסטי יחד עם נתונים של שאר המשיבים, כך שלא ניתן לזהות את תשובתו האישית של כל משתמש. לאחר כל סקר התשובות האישיות של כל משתמש נמחקות ולא נשמרות.

 

השימוש במידע הסטטיסטי (הלא אישי) שנאסף באמצעות הסקר, ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו, ועל פי הוראת כל דין. ההרשמה לפאנל הסקרים הינה אוטומטית עם ההרשמה לעולם אגוצ'י, אך המשתמשים באתר אינם מחויבים להשתתף בסקרים. במידה ומשתמש החל למלא שאלון ובחר להפסיק את מילוי השאלון באמצע או למחוק את שענה, הוא יכול לעשות זאת בכל שלב. בכל מקרה, משתתפים ו/או הוריהם ו/או אפוטרופוס יוכלו לבטל את הרישום ואת ניהול החשבון בכל עת.

 מסירת מידע לצד שלישי

החברות לא תעברנה לצדדים שלישיים פרטים אישיים או מידע אישי היכולים לזהות את המשתתף בפאנל הסקרים. לצד שלישי יעבור רק מידע סטטיסטי מעובד ומנותח הכורך יחדיו תשובות כל המשיבים לסקר.

 במקרה של מחלוקת משפטית או לאחר קבלת צו שיפוטי המורה למסור מידע לבית המשפט החברה תעביר מידע שיש לה.

המלצה להורים

כיום ניתן למצוא באינטרנט מגוון גדול מאד של אתרים ומשחקים עבור המיועדים לילדים. בחלקם נעשה מאמץ לשמור על פרטיות הילדים ועל אבטחת המידע האישי ובחלקם לא. לפיכך מעורבות ההורים כולל מתן הסברים והדרכה נאותים לילדים הינם מרכיב חיוני בחיי היום יום של הילדים. אנחנו ממליצים בכל לב לקרוא בכל אתר שבו משתתפים ילדכם את התקנון ומדיניות השמירה על הפרטיות וכך סביבת האינטרנט של ילדיכם תהיה בטוחה יותר. 

 בכל מקרה של שאלות נוספות נשמח לענות ולעמוד לשירותכם,

מכון שריד - שרותי מחקר והדרכה בע"מ, טלפון: 04-8413030, http://www.sarid-ins.co.il

אתר אגוצי' הוא אתר משחקים וירטואלי לילדים. יש גם קולנוע שבו מציגים סרטים לילדים קטעי וידאו מצחיקים. בקולנוע גם מוצגים סדרות טלוויזיה לילדים, תוכניות טלוויזיה לילדים. בעולם אגוצי גם יש מגרש משחקים שבו יש המון משחקי פלאש לילדים. מטרת המשחק היא לגדל בובת צעצוע או חיית מחמד ולדאוג לצרכיה. בובת הצעצוע צריכה לאכול אוכל כמו פיצה או המבורגר. אפשר לתת לבובת הצעצוע לאכול גם גלידה וממתקים. אפשר לקחת את בובת הצעצוע לקולנוע ושם ביחד אתם יכולים לצפות בסרטי ילדים וגם בסדרות טלוויזיה לילדים. אתם גם יכולים לקחת את בובת הצעצוע ,שהיא כמו צעצוע של ילדים , למגרש המשחקים ושם לשחק במשחקי פלאש לילדים. את בובת הצעצוע גם אפשר לקחת לחנות הצעצועים שנמצאת בקניון ושם אפשר לקנות לה צעצועים יפים כמו בובות , פאזלים או משחקי לוח. אפשר לקחת את בובת הצעצוע גם לספריה. בספריה בובת הצעצוע יכולה לקרוא בדיחות מצחיקות. במשחק יש גם גן חיות שבו יש חיות מחמד אפשר לטייל ולקנות צעצועים וגם אפשר לשחק במשחקים של ילדים. גם בבית של בובת הצעצוע יש משחקי פלאש בשלט שליד הבית. אתם יכולים להלביש את בובת הצעצוע בבגדים כמו בכל משחק הלבשה לבנות. בחדר הכושר שליד הבית אפשר לתת לבובת הצעצוע לשחק במשחקי הפלאש שנמצאים בחוץ וגם להתאמן. יש שם גם טלוויזיה שבה אפשר לראות סדרות טלוויזיה לילדים וכמובן גם סרטים לילדים. בעולם אגוצי יש גם גן חיות, בגן החיות ניתן לעבוד כאשר העבודה היא לשחק במשחקים של ילדים. כאשר גומרים לשחק לוחצים על כפתור המשכורת וכך הכסף שהרווחתם במשחק עובר לבנק. המשחקים הכי פופ לאריים לילדים במפעל הם משחקים שמרכיבים פאזלים גם משחקי הלבשת בובות הצעצוע נחשבים כמשחקים פופולאריים. בעולם וירטואלי אגוצי יש גם אולם מופעים שבו אפשר לשמוע שירים. אתם יכולים לשמוע שירים שאתם בוחרים מיוטיוב ולסדר או השירים בפליי ליסט. אם בובת הצעצוע חןלה אתם צריכים לקחת אותה לרופא ושם כמו בכל משחק מהסוג הזה הרופא בודק את הבובה ונותן לה תרופה. באזור המועדונים בעולם וירטואלי שלנו אתם יכולים לההתחרות עם קבוצות אחרות. כל חודש יש תחרויות קבוצתיות וגם יש תחרויות אישיות שבהן אתם יכולים להרוויח כסף וירטואלי. לסיכום עולם אגוצי הוא העולם הוירטואלי הכי כיף שיש באינטרנט הרבה משחקי פלאש והלבשת בובות לבנות.